Fotograafia:

Esinesin kahe fotonäitusega MAFF ehk Matsalu loodusfilmide festivalil septembris, 2019 ja ka 2020.aastal.

Näitused olid järgmised:

Värvikad tegelased – makrofotod putukatest taimede õitel, 10 fotole lisasin õpetikud tutvustavad tekstid iga putukaliigi kohta. Seda näitust saavad kolleegid laenutada ja oma õppetöö mitmekesisemaks muutmiseks kasutada.

Jäälilled – sellel näitusel oli 20 lähifotot jäälilledest, mida olen paari viimse aasta jooksul talvel märganud aknaklaasidel. Jäälillede näitus on Lihula linna raamatukogus külastajatele vaadata 3 kuu jooksul. Ka Haapalu Kutsehariduskeskuse fuajees oli näitus veebruarist märtsini 2020 vaadata.

Liblikate lummuses – tavalisemad päevaliblikad valisin suvisest lillepeenrast ja puisniidult, lisasin huviliste jaoks teabetekstid. Õnnestus pildistada ka kahte kaitsealust liiki. Näitus on Lihula kultuurimaja sammassaalis üleval (fotoprogramm).

Osalen Aialinnupäeviku veebiprojektis  selle käivitamisest alates ja ühinesin kimalaste uurijate grupiga Facebookis . Lisaks aitan seenehuviliste grupis algajatel seeneliike määrata.

Püüan pildistada seeni, taimi ja loomi nii, et hiljem saadud materjali kasutada õppetöös esitlustena. Pildikogud on üleval google fotode kaustades ja slideshare keskkonnas esitluses ( nt loomade jäljed talvel, lülijalgsed jne)

Käsitöö:

Olen endast teada andnud kui vöökudujast Rahvakultuuri keskuse kodulehel

Talvel koon perele igaühe lemmikmustri järgi kindaid ja sokke.

Eks ikka edevusest  Käsitöö kohta on ka veidi blogi peetud

Reisid:

Unistuste reis toimus Norra kaugematele randadele, sh Lofootide saarestikku aastal 2009.

2020.aasta alguseks olen külastanud oma silmaringi ja looduse alaste teadmiste laiendamiseks Mallorcat, Küprost, Tenerifet, La Gomerat, Sitsiiliat, Madeirat ja Assooride saart San Miguel. Reisidel saadud kogemusi ja tehtud fotosid kasutan kolleegide ja õpilaste silmaringi avardamiseks leides selleks sobivaid hetki.